Dansgarde Festival

  Loting Dansgardefestival Olst   zondag 21 januari 2018    
CAT Naam Loting Vereniging Tijd Plaats
1. Solo’s     12.30  
Joany Wouters 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Roos van Lochem 2 C.V. Deurzakkers, Deventer
3. Garde miniorenklasse     12.40  
Minioren Schuumneuzen 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Dansgroep Dynamite minioren 2 C.V. Deurzakkers, Deventer
Iesselstars 3 C.V. Iesselzotten, Olst
4. Garde juniorenklasse     12.55  
Kleine dansmariekes Dondermadeurs 1 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Magic Dancers 2 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Junioren Schuumneuzen 3 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Dansgroep Dynamite junioren 4 C.V. Deurzakkers, Deventer
Krielen 5 C.V. Stoppelkaters, Raalte
5. Garde jeugdklasse     13.20  
Star Dancers 1 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Iesselstars 2 C.V. Iesselzotten, Olst
Dansgarde van de Grasvreters 3 KV de Grasvreters, Apeldoorn
6. Garde hoofdklasse     13.35  
Grote dansmariekes+hofdames Dondermadeurs 1 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Dansgroep Thijdarren 2 O.C.V. Thijdarren, Oldenzaal
Iesselstars 3 C.V. Iesselzotten, Olst
  PAUZE   PAUZE 13.50  
7. Showduo miniorenklasse   Karakter 14.10  
Iniminioren Fay & Lindsey (Happy hippies) 1 C.V. Iesselzotten, Olst
8. Showduo juniorenklasse   Karakter 14.15  
Sanne & Emma-Sophie (Stop pesten) 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
9. Showduo jeugklasse   Modern 14.20  
Lynn & Maureen 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
10. Showdans miniorenklasse   Karakter 14.25  
Iniminioren Schuumneuzen (Onderwaterwereld) 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Ministars Dondermadeurs (Little Ninja’s) 2 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Minioren Iesselstars (Stewardessen) 3 C.V. Iesselzotten, Olst
11. Showdans miniorenklasse   Modern 14.40  
Minioren Schuumneuzen 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
12. Showdans juniorenklasse   Karakter 14.45  
Magic Dancers (Annie) 1 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Krielen (Wicked witch) 2 C.V. Stoppelkaters, Raalte
13. Showdans juniorenklasse   Modern 14.55  
Junioren Schuumneuzen 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Stepp 2 R.G.V. Kwiek, Raalte
PAUZE   PAUZE 15.05  
14. Showdans Jeugdklasse   Karakter 15.25  
Assendorper Dames (Hairspray) 1 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
Fire-Cats (Bollywood) 2 C.V. Stoppelkaters, Raalte
Star Dancers (Vrijheid) 3 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Assendorper Junioren (ABBA) 4 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
15. Showdans Hoofdklasse   Karakter 15.45  
Hofdames (Tropical!) 1 C.V. Stoppelkaters, Raalte
Grote dansmariekes Dondermadeurs (Piraten) 2 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Assendorper Senioren (Jackson Six) 3 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
16. Showdans Jeugdklasse   Modern 16.00  
Iesselstars 1 C.V. Iesselzotten, Olst
PAUZE   PAUZE 16.05  
PRIJSUITREIKING ca. 16.20 uur
24dansgarde
24dansgarde
Aperture: 4.5Camera: Canon EOS 400D DIGITALIso: 400Orientation: 1
« 1 van 119 »