Programma 2019

Programma 33e Dansgardefestival
20 januari 2019

CAT Naam Loting Vereniging Tijd Uitslag
01 Solo Minioren 12.00
Lott Halkers 1 Dansgroep Dynamite, Deventer
02 Solo Junioren 12.05
Chayenne Scholten 1 Dansgroep Dynamite, Deventer
03 Solo Jeugd 12.10
Roos van Lochem 1 Dansgroep Dynamite, Deventer
Naomi Folsche 2 Dansgroep Iesselstars, Olst
Joany Wouters 3 Dansgarde de Schuumneuzen, Babberich
04 Garde Minioren 12.25
Miniorengroep 1 C.V. Weteringzotten, Boskamp
Mini’s 2 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Junioren Iesselstars 3 C.V. Iesselzotten, Olst
Juniorengroep 4 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Miniorengroep Dynamite 5 C.V. Deurzakkers,  Deventer
PAUZE PAUZE 12.50
05 Garde Junioren 13.00
Jeugd Garde 1 C.V. De Dolle Instuivers, Renkum
De Krielen 2 C.V. Stoppelkaters, Raalte
Magic Dancers 3 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Juniorengroep 4 C.V. Weteringzotten, Boskamp
Juniorengroep  Dynamite 5 C.V. Deurzakkers, Deventer
Middengroep 6 H.C.V. De Noorkermennekes, Hengelo
06 Garde Duo Jeugd 13.30
Eline Smulders & Naomi Folsche 1 C.V. Iesselzotten, Olst
07 Garde Jeugd 13.35
Jeugdgroep 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
Dansgarde KV De Grasvreters 2 KV De Grasvreters, Apeldoorn
Star Dancers 3 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
08 Garde Hoofdklasse 13.50
Prinselijke Garde 1 C.V. De Dolle Instuivers, Renkum
Hofdames 2 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Gardegroep Jeugd 3 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Hoofdklasse Iesselstars 4 C.V. Iesselzotten, Olst
Dansgarde de Daaltrappers 5 C.V. de Daaltrappers, Enschede
PAUZE PAUZE 14.15
09 Show Duo Jeugd Karakter 14.30
Eline Smulders & Naomi Folsche (thema: Badgirls) 1 C.V. Iesselzotten Olst
10 Showdans Minioren Karakter 14.35
Ministars (thema: Wereldreis) 1 C.V. Dondermadeurs, Broekland
Stoppelkittens (thema: Pina Colada van K3) 2 C.V. Stoppelkaters, Raalte
Minioren Iesselstars (thema: Monsters) 3 C.V. Iesselzotten, Olst
Mini’s (thema: Minions) 4 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Iniminies (thema: bloemendans) 5 C.V. Schuumneuzen, Babberich
11 Showdans Minioren Modern 15.00
Juniorengroep 1 C.V. Schuumneuzen, Babberich
12 Showdans Junioren Karakter 15.05
Minioren en Junioren Dynamite (thema: Cats) 1 Dansgroep Dynamite, Deventer
Assendorper Junioren (thema: Pirates of the Caribbean) 2 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
Middengroep (thema: the world is ours) 3 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Kleine Dansmariekes (thema: Van regen naar zonneschijn) 4 C.V. Dondermadeurs, Broekland
De Krielen (thema: The Wiz) 5 C.V. Stoppelkaters, Raalte
13 Showdans Junioren Modern 15.30
Magic Dancers 1 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Jeugd Garde 2 C.V. De Dolle Instuivers, Renkum
PAUZE PAUZE 15.40
14 Showdans Jeugd Karakter 16.00
Assendorper Dames (thema: Avatar the 4 elements) 1 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
Fire-Cats (thema: The Greatest Show) 2 C.V. Stoppelkaters, Raalte
15 Showdans Jeugd Modern 16.10
Star Dancers 1 C.V. Rossumdaerpers, Vaassen
Jeugdgroep 2 C.V. Schuumneuzen, Babberich
16 Showdans Hoofdklasse Karakter 16.20
Assendorper Senioren (thema: J. Lo) 1 C.V. Assendorperzotten, Mariënheem
Dansgarde de Daaltrappers (thema: Harry Potter) 2 C.V. de Daaltrappers, Enschede
Hofdames (thema: elementen) 3 C.V. Stoppelkaters, Raalte
17 Showdans Hoofdklasse Modern 16.35
Showgroep Hoofdklasse 1 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Gardegroep Jeugd 2 H.C.V. Noorkermennekes, Hengelo
Prinselijke Garde 3 C.V. De Dolle Instuivers, Renkum
PAUZE PAUZE
PRIJSUITREIKING ca. 17.10 uur